XI edycja Turnieju CARBON CUP Jastrzębie Zdrój, 23 listopada 2019

W sobotę 23 listopada 2019 roku w Jastrzębiu Zdroju odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „CARBON CUP”. Do rywalizacji sportowej stanęło 360 zawodników z 36 ośrodków. Wołowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali: Nikola Bochenek, Julita Rutkiewicz i Jakub Tyza.

Wszyscy uczestniczyli w konkurencji kata. Jakub Tyza dodatkowo uczestniczył w kumie semi kontakt. Po bardzo dobrych występach zabrakło trochę szczęścia i nie udało się zająć żadnego miejsca na podium.

Dolnobrzeski Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Adela Pokora, Wiktoria Marecka-Szaciło, Iga Lepkowska, Franciszek Fojud, Mieszko Słodowy i Tomasz Nowicki.

Wszyscy uczestniczyli w konkurencji kata. Mieszko Słodowy dodatkowo uczestniczył w kumie semi kontakt do 40 kg. gdzie po bardzo ładnych walkach wywalczył III miejsce.

Tylko starty i rywalizacja sportowa pokazuje nam słabości i braki.
„Pierwsze koty za płoty” bierzmy się do roboty!

Na podziękowania zasługują rodzice: sempai Alicja Marecka-Szaciło, sempai Honorata Pacuszko, sempai Jarosław Pokora, sempai Krzysztof Słodowy oraz Pani Marta Lepkowska którzy, swoją obecnością na zawodach bardzo wspierali swoje pociechy i przygotowywali do rywalizacji wszystkich naszych zawodników z Brzegu Dolnego i Wołowa.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrej postawy i wyników uzyskanych podczas CARBON CUP – Jastrzębie Zdrój.

Scroll to Top
Skip to content